Inne 

Jak wpływa biżuteria na samopoczucie?

Każda kobieta lubi czuć się wyjątkowa i zwracać na siebie uwagę oraz przyciągać pożądliwe spojrzenia otoczenia. Odpowiednio skomponowana biżuteria ma niezwykłą moc ukazywania naturalnego, kobiecego piękna, które w żaden sposób się nie narzuca. Efektowna kolia, czy naszyjnik stanowią ozdoby, które są na tyle wymowne, że nie potrzebują już dodatkowych towarzyszy. Ekskluzywne naszyjniki obecnie postrzegane są przede wszystkim, jako wyroby unikatowe, a takie często można zakupić od osób prywatnych, zajmujących się ręcznym wytwarzaniem dodatków i elementów dekoracyjnych.

Dlaczego rzeczy typu handmade?

Rękodzieło jest ostatnimi czasy szalenie modne i popularne. Przede wszystkim, dlatego, że zdolni projektanci, którzy z wyrobu biżuterii uczynili swą prawdziwą pasję, nie boją się eksperymentować. Każdy egzemplarz charakteryzuje się wówczas nieszablonowością oraz indywidualnym charakterem. Można powiedzieć, iż są to produkty z duszą. Ponieważ wiele osób lubi posiadać ozdoby, których nie kupi się w sieciówkach, to produkty handmade są idealnym rozwiązaniem.

Elementy dodatkowe

Sztuka rękodzielnicza nieustannie się rozwija, sięgając wciąż po nowe formy. Biżuteria handmade wykorzystuje popularne materiały, jak złoto, srebro, cyrkonie, szafiry, kryształki Svarowskiego, ale również sięga po nieoczywiste połączenia i formy. Ekskluzywne naszyjniki marki BELLER ręcznie wykonywane sięgają po wiele kamieni i minerałów, jak labradoryt, jaspis, lazuryt, meteoryt, itp., tym samym pokazując olbrzymie bogactwo możliwych zastosowań i konfiguracji. Niewątpliwie największym walorem tej biżuterii jest jej oryginalność.

Pozostałe