Inne 

Czy ślubne rozterki mogą wpłynąć na zdrowie?

Czas planowania ślubu może być bardzo stresujący. Jest to w końcu organizacja najważniejszego dnia w życiu przyszłego małżeństwa. Niestety tak duży natłok spraw może każdemu sprawić dużo kłopotów. Sam wybór domu weselnego lub orkiestry jest bardzo trudny, a przecież jest tak wiele elementów do załatwienia.
Ostatnimi czasy powstało bardzo dużo programów telewizyjnych i blogów z inspiracjami ślubnymi. To znacznie ułatwia planowanie wesela, jednak często to nie wystarcza. Młodzi bardzo chętnie zwracają się do konsultantów ślubnych.

Czym zajmuje się wedding planner?

Osoba ta zajmuje się organizacją przyjęć weselnych. Zazwyczaj konsultant ślubny w swojej ofercie posiada organizację imprezy weselnej w całości, spotkania na których udziela rad przyszłemu małżeństwu, które zdecydowało się na zorganizowanie ślubu samemu, a także oferuje usługi koordynatorskie.

Obowiązkiem wedding plannera np. jest zorganizowanie całej uroczystości uwzględniając wszystkie oczekiwania narzeczeństwa. Dzięki temu zaoszczędzają oni czas, a także mają pewność, że wszystko zostanie załatwione w terminie.

Jak poradzić sobie bez pomocy konsultanta ślubnego?

Przede wszystkim należy odpowiednio wcześnie zacząć planować wesele. Niestety, ale na terminy sal, zespołów czy fotografów trzeba czasami czekać nawet dwa lata. Dodatkowo warto zgłębić temat w internecie i wybrać elementy, które najbardziej się podobają. Dobrze jest wybrać kolor przewodni wesela i dobrać do niego dodatki, kwiaty, a także oświetlenie. Warto jest też poradzić się kogoś znajomego, kto już ma za sobą ten wielki dzień i skorzystać jego rad.

Pozostałe