Inne 

W czym pomoże wedding planner

Organizacja ślubu to naprawdę bardzo złożone zadanie, szczególnie jeżeli pragnie się mieć ślub jak z bajki. W takim przypadku warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Wedding planner pomoże w organizacji ślubu od A do Z.

Co można zlecić wedding plannerowi?

Czym tak naprawdę zajmuje się zatem wedding planner z Passion for Wedding? Do zadań tego specjalisty należy naprawdę bardzo szeroki zakres usług, wśród których najpopularniejsze są:

  • organizacja wymarzonej sali na wesele
  • organizacja dekoracji oraz oprawy kwiatowej wesela
  • wsparcie w procesie wybierania menu oraz słodkości na przyjęcie
  • pomoc w wyborze sukni ślubnej oraz dodatków dla pani i pana młodego
    Poza tym we współpracy z wedding plannerem można zorganizować też na wesele muzykę czy oprawę fotograficzną. Jeżeli marzy się o wyjątkowym przyjęciu weselnym pod gołym niebem, również można to zlecić konsultantce ślubnej.

Dlaczego warto skorzystać z usług ślubnej konsultantka?

Stres związany z organizowaniem własnego wesela jest naprawdę ogromny. Zwykle wobec tego dnia ma się wysokie oczekiwania, co powoduje jeszcze dodatkową presję. Wsparcie osób profesjonalnie związanych z branżą ślubną pomaga uporać się z nadmiarem obciążeń. Jednym słowem przygotowania nie kosztują tak dużo stresu.

Ile to kosztuje

Za pomoc przy organizacji ślubu płaci się tak naprawdę w zależności od zakresu usług. Można zatem zlecić organizację kompleksową lub tylko zdecydować się na pewien pakiet, obejmujące chociażby przygotowanie sali weselnej. Wszystko zależy od przewidywanego na ten cel budżetu.

Pozostałe